| lucian13 a întrebat:

Ce parere aveti despre Ideal Protein R de la Redis?
sunt bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Orice produs de acste fel, industrializat, constituie un pericol potential cu efecte pe termen scurt si lung. Wait and see!

| dragosh a răspuns:

Nu e atat de "ideal" cum i se zice. orienteaza-te mai degraba catre muscletech sau pro nutrition

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papa carnita de buna calitate si lasa proteinele alea stoarse din cine stie ce mortaciune.

| capytenpo a răspuns:

Nu sunt bune. Efete negative nu vei avea de la ele pentru ca e o faina cu zahar... dar nici efecte pozitivewinking... mai bine faci natural si vei avea rezultate mai bune.

| AndreiM123 a răspuns:

Mai bine iei alimente bogate in proteine.
Uite câteva idei: http://www.staiinforma.ro/......musculara/