| Maties_Luci_1997 a întrebat:

A dori sa va intreb ce parere aveti despre suplimente? Am 15 ani, 1.83 inaltime si 82 kg si am inceput de saptamana trecuta sa iau proteine Ideal Protein de la Redis si ma gandeam ca nu fac ceea ce trebuie pentru varsta mea. Voi ce ziceti? big grin

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Zic in primul rand sa nu mai cumperi de la redis, ideal protein = faina indulcita.

Cumpara proteine adevarate, iti dai seama ca la 30 de lei / 900 de grame ce proteina de proasta calitate e, o protenia ca lumea e peste 100 de lei / 900 de grame

| Maties_Luci_1997 explică (pentru Cosmin86):

Mersi Cosmin. Imi poti recomanda un site de unde pot cumpara proteine de calitate?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Maties_Luci_1997):

Www.megaproteine.ro, uita-te la concentratele proteice.

Sau daca vrei mai ieftin, macar ia de aici www.pronutrition.ro ( sunt mai slabi ca megaproteine dar mai buni ca redis )

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cosmin86):

In caz ca nu merge primul link, da copy/paste si sterge virgula dupa.ro ca site-ul asta e idiot si nu stie sa separe un link de text, baga text in interiorul linkului

| Cosmin86 a răspuns (pentru SpaNu88):

Strong