| StevieG8 a întrebat:

Ce parere aveti despre batonul protein-r de la redis? ar putea avea efecte adverse asupra organismului?

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Ce efecte adverse sa aiba?

| Cosmin86 a răspuns:

Da, ar putea avea efectul sa-ti rupi dintii in porcaria aia

ori cumperi batoane ca lumea ori mai bine mananci o friptura

| Bοgdαη a răspuns:

Batoanele astea de la Redis sunt praf si pe deasupra contin si multe calorii.Eu ti-as recomanda pronutrition. Daca vrei sa le cumperi le gasesti pe site-ul lor.
Bafta!

| Shavoo a răspuns:

Rau n-are ce sa-ti faca. dar nici foarte eficiente nu sunt ( din ce am experimentat) Mai bine fa-ti batoane proteice in casa. iesi mult mai ieftin si sunt mult mai bune.
Aici ai o reteta: http://hunkbody.ro/batoane-proteice-de-casa-reteta/