| acidickiddo a întrebat:

Ce parere aveti despre medicii ginecologi, fetelor? V-ati duce mai degraba la o doamna doctor ginecolog sau la un domn doctor ginecolog? De ce? Argumentati-va raspunsul.Cel mai bun primeste FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Consider ca se merge pe o idee gresita in a tine cont daca medicul ginecolog este barbat sau femeie. Stiu ca multe dintre femei, tinere in special, au o anumita jena fata de un medic-barbat, dar cand exista o problema ce tine de sanatate, trebuie ales CEL MAI BUN medic, indiferent de apartenenta sexuala a respectivului.
Personal, am un medic-barbat, pe care nu l-as schimba pentru nimic in lume! E un bun profesionist, si un mare caracter.

6 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Ironia comentariului tau nu cred ca isi are rostul, dar ca sa te fac sa intelegi, am sa-ti spun ca acel OM m-a scapat de la moarte, si nici nu s-a uitat la cati bani i-am oferit, si nu au fost multi. Ba mai mult, lucreaza la fel de bine, si pe bani multi, si pe putini, asa se comporta cu toate pacientele.
Aste adevarat ca un astfel de medic se intalneste foarte rar.
Si daca te mâna curiozitatea, iti spun si numele lui ca sa-l cauti pe google. Vei vedea pe toate forumurile ca acest medic nu are nici o reclamatie din partea vreunei paciente, ba chiar este laudat. Doar comunca-mi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
La o femeie aş merge mai degrabă, mi-ar fi jenă la un bărbat, sincer!
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Doctorul este doctor, daca este bun nu contreaza ce sex are.

| ioana21S a răspuns:

Buna...eu as merge la un asa zis "domn" de ce? Poate imi face reducere laughing (glumesc )
Domni se comporta mai finut cu tine, sa nu te doara, sa nu te raneasca etc.In schimb o domana ce zice :" da-i pace ca nici eu nu am murit cand am venit aici-suporta " Mergi mai incantata la domnu' ginecolog.(parerea mea) tu ce ai alege?

| acidickiddo explică (pentru ioana21S):

Nu am preferinte.Nu sunt pudica, deci nu ar fi nicio problema happy

| InsertName a răspuns:

La o doamna.Asa o sa te simti in largul tau happy