| CatalinahoneyX a întrebat:

Ce parere aveti despre pastilele Biomed 6? Sunt pentru ingrasare contin :miere, propolis si plante medicinale.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu nu l-am încercat deoarece NU a fost nevoie;)

Suplimentele alimentare/nutritive sunt ADJUVANTE; nu este sigur că te vor ajuta la îngrăşare, dar este posibil :)
Depinde de modul în care "reacţionează" organismul tău...

Vezi detalii despre Biomed 6 la linkul :
http://voislabi.blogspot.ro/......rasat.html

http://www.pcfarm.ro/......u-ingrasat

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un fel de sirop nu pastile, din cate stiu se ia o lingurita pus in apa, dar se ia cu pauza, nu mai stiu sigur daca 5 zile cu 5 pauza timp de doua luni de zile. Daca iei preparatul asta nu inseamna ca nu trebuie sa mananci ci din contra. O sa constati ca are un gust amar. Minuni nu face, adica sa nu te astepti ca o sa te ingrasi peste noapte sau repede dar cred ca depinde de fiecare, pe mine nu nu prea m-a ajutat.

| Eva123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai pus macar 2-3 kg?

| andreeahello a răspuns:

Eu am început să iau azi. Nu știu exact ce efecte va avea, insa farmacista mi-a spus ca nu e tocmai ok sa iau. Practic, daca depasesti doza data pe cutie, iei neregulat sau, si mai grav, iei prea mult, are efecte negative, in sensul ca peste ani vei ajunge mai grasa decat ar trebui. Si eu am aceiasi problema cu corpul, insa daca vrei să vorbim și sa-ti spun cum m-a ajutat pe mine, iti dau adresa mea de emailwinking

| Jugrastan_Oana_1994 a răspuns:

A luat cineva in greutate folosind Biomed 6?