| Aaanon a întrebat:

Ce parere aveti despre memo plus? In cazul in care sunt silitoare si invat, dar am nevoie de mai multa concentrare, are efect? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, te ajuta la concentrare, da nu merita sa iei asa aiurea ca te asculta la scoala sau dai teza. Poti lua eventual pentru examene mai importante.

| CosminFlo a răspuns:

Eu unul personal nu cred in asa ceva... treaba cu concentrarea vine de la tine... Sa zicem nucile si pestele (ma refer la vitamine si chestii)