| Louisaa a întrebat:

Ce parere aveti despre perosanele slabute? Dar despre persoanele plinute?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Că eşti gras sau slab, tot om eşti.

Răspuns utilizator avertizat
| Dya22 a răspuns:

Eu consider ca fiecare este special in felul sau, fie ca e mai ''plinut'', fie ''slabut''.
Cred ca trebuie sa fim multumiti de ceea ce suntem si felul in care aratam fara sa ne pese de parerile celor din jur.Nu trebuie sa incercam nici sa devenim mai slabi nici mai plinuti.
De fapt toti suntem oameni cu calitati si defecte dar fiecare este unic in felul sau si trebuie sa creada in el si sa fie mandru de propria persoana!