| Kolors a întrebat:

Salut.Ce parere aveti de pastilele pentru marirea penisuluu? Merita sa le cumpar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt ineficiente. Unele pot da dereglari hormonale si impotenta.

| whatevernvm a răspuns:

Am luat si eu si sunt eficiente. Recomand

| RAY a răspuns:

Singura modalitate sa cresti ceva e prin operatie atat

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu merită și nici nu o să se vadă diferența. Mai degrabă poți să te operezi dacă ai 18 ani.

| MistretulPufos a răspuns:

Singura metoda e prin operatie care e dureroasa si nu ti-l face cu mult mai mare...

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Nu, e o teapa

| asperger a răspuns:

Nu.sunt minciuni tocmai sa vina fraieri sa platesca(este parerea mea)

| airmaxo19 a răspuns:

Nu merită. Mulțumeşte-te cu ce ai că poți da în fel şi fel de căcaturi. Nu te baza pe toate reclamele idioate. Nu e nevoie de un penis imens pentru a satisface o fată.