| irina4219 a întrebat:

Ce părere aveți despre postul intermitent ( sau dieta 16-8 )?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Bună! Este super! Vezi pe YouTube la Dr. Cip fiindcă dă mai multe sfaturi și e un medic din Craiova care a terminat Medicina cu 10. Numai bine!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu are importanta posturile și restricția calorica, nu mânci 16 ore apoi recuperezi la greu, ce folos are

| doctorandus a răspuns:

Este ideatie bizara sau escrocherie medicala.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu e foarte ok pentru ficat din cate am inteles