| tump a întrebat:

Ce parere aveti despre rasul, a ceea ce se poate numi mustata, la cei sub 18 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ciprianutzu a răspuns:

Buna!
Unii spun ca nu e bine sa te razi ca nu stiu ce patesti eu am inceput sa ma rad pe la 15 ani si n-am patit nimic! Dupa parerea mea daca mustata e evidenta si nu iti place cum arata cel mai bine ar fi sa o 'dai jos'!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca se vede urat o razi si gata, oricum faci asta toata viata, 1-2 ani in plus nu mai conteaza

| Castanul a răspuns:

Daca ai mustata si nu iti place ia-o... oricum vei avea mai devreme sau mai tarziu deci e acelasi lucru daca ti-o iei acum sau peste 2-3 ani...

| MayaCrazyCat a răspuns:

Nu cred ca este o problema in a te rade daca ai sup 18 ani, adica daca nu iti place cum arati cu mustata, nu vad problema, fetele isi iau mustata de la 13-14 ani