| gab0ru a întrebat:

Ce parere aveti despre urinarea in mai multe reprize? Cica intareste un anumit muschi al penisului si prelungeste actul sexual. Astept pareri doar din partea celor care au facut asa. Ofer funda celui mai explicit comentariu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Ar fi un fel de exercitii Kegel, pe care le pot face atat femeile cat si barbatii, pentru intarirea muschilor vaginali si muschii penisului.Cu cat se fac mai de timpuriu, cu atat mai bine, deoarece ajuta vietii sexuale(mai ales femeilor care au nascut).
Detalii, cum se pot face, poti cauta pe Google.