| AndreeaDeea39 a întrebat:

Ce parere aveti despre Crema Midollo & Placenta? Vreau cat mai multe pareri. Ofer funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Andreeaa19 a răspuns:

Am încercat Crema Midollo & Placenta, rezultat FABULOS!
E o crema regeneranta pentru un par bogat, ajuta la revitalizarea parului dupa multe decolorari. Mi'am decolorat parul in mai putin de 2 luni de 2 ori si m-am vopsit de 4, parul meu deja nu mai era parstraight face,erathinking un elastic parca,se rupea singur,pur si simplu, am incercat balsamuri, masti pentru par o gramada, auzind de Midollo & Placenta de la o prietena, in 3/4 zile am observat intr-adevar ca parul isi pierde din volum urmatoarele, acest lucru fiind singurul minus. Dar e absolut minunata! Ti'o recomand!
Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu am folosit-o cam vreo 4 luni pentru ca am parul decolorat si era destul de ars.E foarte buna si mai ales la pretul si gramajul pe care il are...dar sincer mi se pare mai buna masca cu placenta de la kallos(aceea cu eticheta roz).