| aanonimm a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarele pastile de slabit:reductil, slim&fitt, slimball, super slim? a slabit cineva cu aceste pastile fara sa puna kg la loc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Am o prietena care are in jur de 100 kg... a luat tot felul de pastile, nu mai manca... isi dezechilibrase sistemul si dupaun timp iar punea kg, pana a incercat de la Forever produsele pentru slabit. Si au dat rezultat. Daca te vrei sa slabesti cu adevarat eu iti recomand produse cu aloe vera de la Forever. Trimite-mi un mesaj si te pot ajuta cum sa le obtzii happy

4 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Eu zic sa mergi pe produse naturale si miscare http://aloeveraforever.ro/

| Denisa a răspuns:

O prietena a folosit Siluet R plus Anticolesterol si a slabit cam 5 kg pe saptamana, mancand tot ce vrea. E si foarte ieftin. Il gasesti pe net.

| cReAtZa93 a răspuns:

Da cu super slim a slabit sora mea si nu a pus l loc

| adi1995 a răspuns:

Eu zic sa nu le folosesti incearca sa ti un regim.Pastilele pentru slabit nu fac binewinking