| CuriozitateFlory a întrebat:

Bună! Ce părere aveți despre pantalonii de slăbit Slim Secret?! Multumesc!

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Sunt niste colanti la supra pret. Nu ajuta la slabit dar arata dragut.

| Dismally a răspuns:

Pantaloni de slabit? Pai ce fac astia, alearga singuri? big grin

| Apokales a răspuns:

Pantaloni de slabit?! Este prima data cand aud asa ceva laughing. Doamne! Ce le mai trec si astora prin cap.
Nu exista asa ceva, daca ar fi atat de usor, am arata cu totii fit in timp ce mancam pizza sau clatite americane cu nutella, nu ca mi-ar place happy.

| CuriozitateFlory explică (pentru Apokales):

Am sperat si eu? ...multumesc pentru raspuns!

| Apokales a răspuns (pentru CuriozitateFlory):

Doar alimenteaza-te sanatos si fa miscare. Daca nu-ti place efortul, atunci doar mergi pe jos 30-40 de minute de 3-4 ori pe saptamana, plimbare.