| klaudiu2009 a întrebat:

Ce pastile de crestere se gasesc la noi in Romania? eu am auzit de naposim da din cate am inteles nu se mai fabrica. alte pastile stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru creștere se dă o medicație specifică pe bază de rețetă medicală în urma dozărilor hormonale, injectabil.
Pa, pa.

| smileyface a răspuns:

Vrei sa cresti? Am auzit de curand de o formula naturala, dar nu stiu cat de eficace este: ca tot vine caldura, poti sta cu picioarele in apa si la soare, exact ca o floare. Se spune ca poti creste, chiar daca ai depasit 25 de ani happy Ia testeaza si spune-ne si noua.

Răspuns utilizator avertizat
| jennifer_1614 a răspuns:

Mie mi-a spus profesoara de biologie sa mananc grau incoltit cu miere.Sincer se mesteca grea, eu sper sa vad rezultate si sa aud si d la tine ca acest tratament babesc a dat roade!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe feluri de pastile, dar cel mai bine e sa te adresezi la medic!