| ZaiKo a întrebat:

Buna stie cineva in ce pastile efervescente gasesc si proteine... nu vreau sa iau naposim sau alte porcarii pentru dezvoltarea muschilor... vreau acele pastile cu vitamine si sa aiba si proteine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dkgray a răspuns:

De unde ai auzit aberatia asta? Chiar daca ar exista proteina in acele pastile cantitatea ar fi mult prea mica pentru crestere in masa musculara. De ce nu-ti asiguri necesarul de proteine printr-o alimentatie de calitate sau chiar un concentrat proteic. Sunt destule firme producatoare, trebuie doar sa cauti. Bafta!