| Elisa_Simona_1994 a întrebat:

Ce pastile pot lua pentru controlarea emotiilor dar sa nu imi provoace somn?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Stresclin,Sedatif pc, Nervocalmin
Sunt naturale si fara reactii adverse, foarte bune sunt(alege doar unul din astea)
Sanatate!

| AFR81 a răspuns:

Sedatif PC mi-a recomandat mie medicul de familie. Functiona cat de cat.

| SilentRain a răspuns:

Stalinskaya

| Donsavas a răspuns:

Consulta un psihiatru! Doar el se ocupa de tulburările emotionale.

| gratargratar a răspuns:

Iti recomand Emocalm. Este un medicament naturist din sunatoare, valeriana, roinita si lavanda. Cam toate plantele autohtone care au efecte pozitive asupra emotiilor si starilor afective.

Nu da dependenta si nici stari de somnolenta.

https://www.daciaplant.ro/emocalm-comprimate-1-1-cadou.html