| Trăie a întrebat:

Ce patesc daca am baut alcool dupa ce am luat medicamente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce ai trebuit să bei?
Poți intra în sevraj!
Pa, pa.

| CoquineNoire a răspuns:

Poti face hemoragie interna.

| dana7777 a răspuns:

Medicamerntul nu mai are efect! cat timp iei medicamente lasa-te de alcol si chiar daca nu iei medicamente, in exces alcolul nu face bine

| PinkDea a răspuns:

Nu-si mai fac efectul medicamentele, nu mare lucuru happy

Răspuns utilizator avertizat
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nimic presupunthinking Doar ca medicamentele nu o sa'si mai faca efectulhappy si probabil ca te'ai drogat putinlaughing. Bine asta daca medicamentele acelea erau antibiotice, asa daca iei o pastila de cap, nu se intampla chiar nimic.happy

| Tymycy a răspuns:

Nu mai are efect. nici daca faci mixt cu alcool si antibiotic nu se intampla nimic grav, pentru ca am un prieten care lua antibioticul cu berelaughing

| Broadband a răspuns:

Nu-si fac efectu medicamentele