| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, are ceva daca am baut cateva guri de vin si dupa am luat o pastila de melatonina fara sa imi dau seama ce fac? Adicc nu patesc nimic din o pastila de melatonina si putin alcool?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Guru? O sa devii gurulaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu vei pati nimic, posibils a nu-si mai faca efectul pastila.
Pe viitor nu mai bea vin cand iei pastile, indiferent de care ar fi ele.

| gabicoo a răspuns:

Gregoriane! Bivolarule! Gurule! Tu ești?
Eu știam că voi că tratați cu altceva! Pipi = urinoterapie! Nu!

Ia zii! E adevărat? Julien Dacian zis și Cioloș a fost pe la voi? Dar Clothilde?

| Panamax a răspuns:

Ai patit deja.
Eu trebuie sa beau doi litri de vin si sa iau 15 pastile de melatonina ca sa scriu ca tine.

| Invictusman a răspuns:

Dar ce se întâmplă cu tine de ai ajuns în halul asta?
Ma poți considera prietenul tău, treci printr-o perioada tare ciudata, tulburătoare, uneori dai semn ca ne trollezi, ba consumi alcool, ba furi bani de la părinți, ba te tai, numai prostii faci, ai o forma de retard? Sau ce se întâmplă cu tine? De ce îți bați joc de părinții tăi? De ce îți bați joc de tine? Asta e viata pe care o doreai? Sa devii o bețivanca înrăita? Ce faci toată ziua? De ce nu te duci la frații tai? De ce nu îți cauți un job? De ce bei? De ce furi? Ce se întâmplă cu tine? Ce probleme ai?

| Invictusman a răspuns:

Nu mai faceți mișto de ea ca e amarata.

| RalucaRalu2 a răspuns:

Bună! Stai linistit! Nu o sa patesti nimic. Probabil ca ai probleme cu somnul.