| Poinsettia a întrebat:

Ce pot face pentru urechile infundate din cauza racelii? preferabil metode naturiste. mersi frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la farmacie și cere inhalant care ajută la toaletarea căilor respiratorii și implicit desfundă și urechile. Nu faci baie generală până la vindecarea completă.
Inhalațiile le faci seara, înainte de culcare.
Sănătate!
Pa, pa.