| emiliangheorghe a întrebat:

Ce pot sa am daca in timpul noptii transpir foarte mult iar in timpul zilei ma doare capul, ceafa si spatele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Toate cele zise mai sus plus o sinuzita, o tuberculoza, o anemie, o tulburare endocrina. Meri la medicul de familie pentru investigatii.

3 răspunsuri:
| cely a răspuns:

Poate fi si lisa de magneziu

| mami a răspuns:

O raceala netratata sau tratata partzial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate consumi prea multa sare.stiam ca de la sare transpiri.si binenteles ca mai multa sare decat este recomadat strica...nu stiu exact ce afecteaza dar poti lua in calcul si varianta asta...