| GeorgeRzv a întrebat:

Ce pot sa iau pentru traheita? Pana acum am luat sirop de pătlagină si tot nu îmi trecea tusa de niciunu fel

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

Incearca ceai de ghimbir in care sa pui multa lamiie sau, si maninca ceva cu ardei foarte iute.Pe mine anul trecut ardeiul iute m-a ajutat sa scap de raceala din git ce persista de vreo 3 saptamini.Sau bea orice ceai de soc de mai multe ori pe zi cu lamaie si miere.