| IordacheRazvan5001 a întrebat:

Ce s-ar putea intampla daca ai inghiti o bucata de elastic (o bucata mica, nu am probleme cu respiratia)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Nimic

| sierra1 a răspuns:

Inghiți prin esofag și respiri prin trahee și cum astea două nu se prea intâlnesc, spune tu cum e

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nimic, acidul gastric il distruge.