| anonim_4396 a întrebat:

Help! simt ca am un par in gat si tot scuip si nu iese ce as putea face? nu vreau sa ma mai duc la doctor ca am oricum prea multe probleme acum cu apele se intampla ceva daca inghiti vreun par de animal sau de om?

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Poti face chist nu stiu de care stiu de la maicamea.ai putea chiar sa te sufoci. daca simti ca ai par in gat nu e bine... du-te la un control.succes!

| Lariii a răspuns:

Parerea mea, este ca ar trebui sa vorbesti cu parinti tai, sau sa consulti un medic.
De obicei se zice, ca nu e bine sa inghiti par de animale, finca pot aprea diverse chesti. [rar patesti ceva. thinking]
Dai o vizita la medic, poate asa-i mi bine.
Bafta. :*