| Andreea_1745 a întrebat:

Ce sa folosesc pentru a indeparta petele de pe fata rezultate in urma cosurilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa folosesti o crema de galbenele, apa termala (de la Avene e cea mai buna) si sa iei vitamine E, A, C si Zn pe cale orala. Dar cel mai bun doctor in cazul de fata este timpul. Succes!winking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sunt creme abrazive, care folosite inlatura primul strat de piele si lasa sa apara o piele noua, curata si frumoasa!

| anka a răspuns:

Incearca mastile astea: http://anka-flame.iblogger.org/? p=205

| BruneTTe a răspuns:

Http://www.centrofarm.ro/......-40ML.html e foarte buna crema:)

si de aici http://www.newgirl.ro/masti-pentru-ten-gras/
iti poti face masca din albus de ou. lasa o piele fina ca de bebe si numai bine dupa asta iti poti da cu crema de mai sus. ca sa fie aplicata pe " curat" sa poata actiona calumea :) functioneaza;)
dar asta numai pentru pete. daca mai ai si acnee. foloseste Skinoren [ crema SAU gel] e o crema antibiotic foarte buna pentru asa ceva. dar banuiesc ca nu mai ai probleme;))
sper sa te ajute :-s

| adriangabor92 a răspuns:

Aknesol

| Maya. a răspuns:

Buna!happyIti recomand crema de galbenele.Incearca`owinking cel putin la mine are efect.succes.:*

| MyMy_3116 a răspuns:

Eu am folosit crema "tender care" de la oriflame si a functzionatwinking

| marijuana_1856 a răspuns:

Garnier pure active:*