| cosminvgb07 a întrebat:

Ce să folosesc pentru circulația normala a sângelui în testicule? Ce sa folosesc sa am valvele venelor mai bune? Va rog, raspundeti-mi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| salieri84 a răspuns:

Du-te la un mecanic auto, sa-ti bage freon pe instalatie. Acuma pe bune, de ce nu mergi la medic?

| cosminvgb07 explică (pentru salieri84):

As merge dar îmi este foarte frica că după operație nu voi mai putea ridica niciodată greutăți

| salieri84 a răspuns (pentru cosminvgb07):

Cu cat stai mai mult fara sa consulti un medic specialist, problemele tind sa se agraveze. Alege dintre a avea o problema(care poate fi rezolvata prin medicatie sau operatie) sau mai multe, ca urmare a refuzului tau de a te prezenta la medic.

| cosminvgb07 explică (pentru salieri84):

Dar dacă ar fi varicocel (Doamne ferește mă de așa boala) după operație mai pot munci că înainte? Am văzut peste tot că nu voi mai putea ridica nici măcar 70 kg și vreau să continui să muncesc. Doamne ajuta-ma și pe mine robul tau sa scap de această problema fara operații și să pot munci în continuare