| ioana9965 a întrebat:

Ce sa intampla daca iau 4 pastile de ibuprofen de 600 mg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Sincer, nu stiu ce se intampla, dar stiu ca nu este indicat sa iei mai mult de 3 pastile pe zi.

| madutzik11 a răspuns:

Vei muri cu siguranta!