| AvalohAlyn a întrebat:

Ce sa mananc si ce sa nu mananc ca sa slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Ce sa nu mananci:
nimic facut cu zahar, faina, orez, cartofi sau cereale.

ce sa mananci:
restul.

spor.

| Olamagimzas a răspuns:

Am trecut prin asta
pur și simplu e bine sa nu mai mananaci după ora 6 în restul zilei poți manca orice și mai rar
Eu asa am slăbit 6 kg într-o luna