| LorenaBmw a întrebat:

Ce sa mananc ca sa slabesc?

Răspuns Câştigător
| teiube a răspuns:

Fructe,legume,piept de pui firet sau facit la gratar fara dulciuri si sa nu mananci dupa dra 6 seara sporu daca poti

2 răspunsuri:
| VivianKorea a răspuns:

Fructe si cat mai multe salate si fara paine funda? ah si sa nu manaci nimic dupa 18; 00 seara FUNDA?

| ioionutbest a răspuns:

Buna Raluca! Daca intr-adevar vrei sa slabesti cred ca ar fi bine sa mergi la sala sau sa te apuci de un sport gen balet -te ajuta foare mult sa slabesti sau gimnastica sau pur si simpu sa alergi sa faci abdomene si in acelasi timp poti tine o dieta gen sa nu mananci prajeli ca ingrasa, seara dupa ora 6 nu e recomandat sa mananci. Daca ai cu 10 kg mai putin fata de centimetri din inaltimea ta nu trebuie sa te complici cu slabitul pentru ca arati perfect.
Advertisment:Nu te infometa ti-o spun din experienta multora o sa iti apara vergeturi pe abdomen, solduri, sani din cauza slabirii bruste.Iti urez mult succes si.Ai grija de tine sanatatea e mult mai importanta decat kilogramele in plus! pup!