| AvalohAlyn a întrebat:

Ce anume sa mananc ca sa slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uite aici 20 de alimente pentru tine:
http://www.romaniatv.net/......67863.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipic mormanelor de osanza. Hotarasc sa slabeasca si urmatorul lucru la care se gandesc e ce sa isi indese pe gat ca sa isi atinga obiectivul.

Corpul uman nu functioneaza cum ti-ai dori tu. Daca vrei sa iti recapeti din caracteristicile speciei, misca-ti hoitul ala puturos afara, alearga macar juma de ora pe zi si mananca mai putin.