| Reyskate99 a întrebat:

Ce sa manc ca sa imi fie rau maine? nu zice creta sau ceva, ziceti de ex.ketchup cu inghetata(nu functioneaza). rog seriozitate.nu ziceti creta sau inghetata, ziceti ceva ce stiti sigur.urgent.maine am nevoie. funda. p. s.:nu raspundeti altceva in afara de subiect

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pysybum a răspuns:

Daca tot vrei sa scapi asa mult de scoala, spune-i mamei tale ca doare maseaua rau de tot si o sa vezi ca scapi(vb din experientawinking )

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca vrei sa vomiti, ia daca ai in casa o jumatate de lingurita de bicarbonat de sodiu alimentar.Reusita este sigura!

| Zazu a răspuns:

Carne putreda, cartofi gaunosi, salata cu melci.Ar fi si alternativa cu aruncatul in gat de pe balcon, sigur o sa iti fie rau, fara dubii.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Mananca la Mc cand ti-e foame...

| Adrick a răspuns:

Poti minca lapte cu rosiewinking

| AndutzaAndu a răspuns:

Cianură. laughing Nu te mai duci la școală în veci. Joke. tongue

| KingJulien a răspuns:

Du-te la un butic unde nu prea se face vanzare si ea ceva stricat si mananca functioneazawinkingsi cu creta, ai dreptate si eu am incercat dar m-am ales cu nimica

| DanDannn a răspuns:

Daca mananci creta, vei avea febra foarte mare. Mananca lapte cu cirese, te va durea burta...

| XxAlexandruxX a răspuns:

Mananca mult mult lapte cu banane si o sa faci diaree

| AugustaD a răspuns:

Buna! nu stiu de ce vrei sa-ti faci rau da in fine.tonguemananca corcoduse, pomnitze sau mere paduretza(necoapte)verzi multe si o sa vez ca pe maine o sa-ti fie destul de rau dar poate o sa stai toata ziua in Wc.laughing

| Pupiciy a răspuns:

Pai nu stiu... De exemplu, mananca multe dulciuri ( ciocolata, bomboane, cipsuri etc.)