| BroPew2017 a întrebat:

Ce sampon de par barbatesc imi recomandati? Unul bun pe care il folositi. Deja m-am saturat ca dupa doua zile sa am parul de zici ca nu l-am mai spalat in viata mea. ( scuzati categoria. cred ca este gresita )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Dar ce folosesti acum?
Eu folosesc Schauma 7 Kräuter si e destul de ok, (e antimatreata, ca de asta aveam eu nevoie, si e universal, de la par normal pana la par gras)
http://www.schwarzkopf.de/......0x1400.png

pentru par sensibil, fir subtire, exista varianta cu Keratina, (culoare mov)

| BroPew2017 explică (pentru NLS):

Folosesc prostiile de la nivea men si vad ca le folosesc degeaba ca tot dupa 2 zile am matreata si parul gras de zici ca l-am spalat acum 10 ani

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

HS

| NLS a răspuns:

Pe post de gel de dus si eu folosesc produse nivea, le gasesc destul de ok (si imi place aroma de lime respectiv marina).

https://i.pinimg.com/736x/f8/6f/37/f86f37b474a475456f2cc1c1b6025a43.jpg

Schauma a inceput sa imi rareasca matreata dupa vreo 3 luni de folosire.
Aveam bucati mari, acum nu mai fac aproape deloc, si e oricum, marunta (nisip fin).

Pentru matreata ar fi Dercos (Vichy), dar e scump si in zona unde locuiesc nu am gasit in magazine.
Sau, solutie extrema, de incercat... un sampon pentru copii,
http://www.babycity.co.za/wp-content/uploads/2016/06/1002488.jpg