| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă cu tine dacă iei 3 pastile de xanax odată? Am luat o pastilă jumătate și deja mă simt foarte relaxat, mi-au amorțit puțin și mâinile, doar la cap am o senzație de mic vârtej, în rest sunt foarte relaxat și liniștit parcă nu îmi mai pasă de nimic, să măresc doza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
19 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Sa maresti doza ca sa ce?

| anonim_4396 explică (pentru danbnz):

Să mă relaxez și mai mult

| danbnz a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa faci asta? Ce te streseaza asa de mult?
Lasa-le, bea un ceai, vorbeste cu parintii... deja ai luat cam multisor...

| anonim_4396 explică (pentru danbnz):

Mi s-a îmbolnăvit sistemul nervos, nu pot să mă bucur de nimic, sunt tot mai trist, viața mi se pare că mă pedepsește, nu am parte de iubire, fericire. Xanax în doze de 2 pastile odată ma mă relaxează complet. Uit de tot și dorm profund

| danbnz a răspuns (pentru anonim_4396):

Apeleaza 112 prietene... apropo, CUM DAM DE TINE?
Ce număr de telefon ai_

| anonim_4396 explică (pentru danbnz):

Abia m-am trezit! Te pot contacta în privat? Să îți spun ce probleme am, îmi este foarte greu în perioada asta a vieții. Am 22 de ani

| danbnz a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti...
sau danbrinzei@yahoo.com

| danbnz a răspuns (pentru anonim_4396):

Indiferent ce probleme ai... viata e frumoasa, nu uita asta!
Eu la 22 de ani ma insuram, da, si au trecut anii, am divortat, ma insurai din nou, multe si marunte... au trecut multi, foarte multi ani de cand aveam si eu 22... Ghici ce!? E mai frumoasa viata acum big grin
Nici o problema nu e insurmontabila... e bine ca ceri ajutor daca simti ca nu te poti ajuta singur...
Nu te descuraja... toti am trecut prin "perioade negre"

Eu unul am baut 2 luni dupa primul divort de parca se termina bautura de pe Terra...
Din fericire m-am trezit singur... fara ajutor, desi aveam nevoie...

Uita-te in oglinda... vezi ceva ce-ti place?
Daca nu... zic atat: trezeste-te man... f*ck all!

| danbnz a răspuns:

TPU, dă de omul asta, e in pragul sinuciderii...

| danbnz a răspuns (pentru danbnz):

TPU, bagamias picioarele, ma corectezi pe mine pentru o cratima si baiatul asta isi ia viata in direct... faceti dracul ceva...

| Catrice a răspuns:

Poți lua și 5 pastile, doar de asta exista UPU, camera de garda...

| Donsavas a răspuns:

Da,iti diminuează atenția și te adoarme cel mult. În rest, e doar amețeala ca efect advers. Nu, nu mărăști doza fără să ti întrebi medicul. Ai grija sa nu ai parte de toleranța mai tarziu, medicatia nu va mai funcționa.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De ce ai mari-o? Asa tare te plictisesti?

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Poate o să mă simt și mai relaxat ca acum și o să uit complet de problemele mele zic să iau 3 odată

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa-ti distragi gandurile de la probleme si in alte feluri. Uitatul nu ajuta problemele sa se rezolve, oricum, doar le amana.

| Raducons a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta este ca la bautura, bei si nu se rezolva prolemele de la sine, asa si cu medicamentul, Nu te droga actioneaza asupra problemelor din timp altfel nu te mai ajuta nici 5 xanax in final.

| alex15ccc a răspuns:

Generatia xanax, goganii aveau dreptate, chiar suntem niste depravati rolling on the floor

| Felissa13Eden a răspuns:

Am luat o data 8 pastile de xanac si am dormit 16 ore incontinuu.Ma durea carnea pe mine si capul si aveam stari de voma.
Te rog eu nu lua laughing

| andreipaskk1 a răspuns:

Simti ca degetele nu mai sant ale tale si iti simti limba asa ciudat nu stiu cum sa iti explic si daca ti telefonul nu o sa poti si daca il scapi efectiv o sa iti fie greu sa il ti si gen o sa adormi ca si cum ai fost extrem de obosit.Nu e bun de nimic ca idee