| sowtek a întrebat:

Ce se intampla daca am baut 1 kilogram de energizant?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce să se întâmple? Cauți acțiune... laughing, dacă energie ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei exploda!rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Kosmin19 a răspuns:

Dai la buci mai repedelaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Ne3quicKBăă a răspuns:

Te urci pe pereți.winking

| Neverplayer a răspuns:

Exista 3 variante :
1. Devi Spider-man
2. Iti omori in bataie dusmanii
3. Alergi 50 km fara sa transpuri sau sa obosesti

| tay2012 a răspuns:

Vei deveni foarte activ! big grin
cine stie! vei sari pe pereti, o sa-ti faci temele

| Addeeyy a răspuns:

Cred ca 1 litru este cam exagerat, am impresia ca vei face orice numa sa nu stai intr.un loc... laughing Iti urez BAFTA laughing kiss