| AnielAn a întrebat:

Ce se întâmplă dacă am câteva pete galbene pe mana? Sunt exact ca semnul care rămâne dacă apeși tare pe mana, nici o alta diferență. Am și niște puncte exact la fel, pe picior le am de câțiva ani. Oare de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Al1na61 a răspuns:

E un semn de naștere.

| AnielAn explică (pentru Al1na61):

Nu m-am născut cu ele

| Al1na61 a răspuns (pentru AnielAn):

Atunci nu stiu... du-te la medic. Si mie mi-a aparut o pata mica rosie pe mana, si am fost la medic si mi-a zis ca e ceva normal, acum nu stiu tu ai zis ca ai pete calbene asta e ceva ciudat eu zic atunci sa vizitezi un medic.