| T3uu a întrebat:

Ce se intampla daca am inghitit o bucatica dintr-o punga de plastic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| AliceIDK a răspuns:

Nimic. Depinde cum era bucatica! Ea va fi digerata

| daηă a răspuns:

Daca esti inca in viata nu ti se va intampla nimic.

| kindness a răspuns:

Bea multe lichide si mananca cat mai mult, ca sa se digere mai repede!

| AnaAmalia31 a răspuns:

Nu cred ca are ce sa ti se intample!

| yasana a răspuns:

Nimic

| NewDivide a răspuns:

Nimic. Ea va fi digerata. Acum depinde si de bucatica.

| AndreiHELPme a răspuns:

Nimic. ti se intampla daca intra pe tubul respirator

Răspuns utilizator avertizat
| MaxMan a răspuns:

Nimic, o scoti tu in 7 ore

| steffy7 a răspuns:

Nimic

| Dorobantu_Pety_1997 a răspuns:

Nu se intampla nimic...