| Giubby11 a întrebat:

Ce se intampla daca consumi pastile sau altceva pentru marirea testosteronului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Alea de care zici tu, nu functioneaza.
Alea care functioneaza au o gramada de efecte adverse, iar testiculele tale se vor opri din a secreta testosteron. Iar asta va duce la dezechilibre hormonale si multe alte probleme. Vei pierde castigurile de masa musculara dobandite in urma ciclului (asta daca nu faci terapie post ciclu, dar chiar si asa, se va intampla, inevitabil, ce am spus anterior). Daca ai prea putin testosteron, te poti duce la medic si iti prescrie el, legal, ceva ce functioneaza, in doze optime, cu efecte adverse minime sau chiar zero.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce ai avea nevoie de asa ceva?

| RAY a răspuns:

Numai produce oranismul tau

| danutzu96 a răspuns:

Chestii nasoale, nasoale rau daca le iei dupa ureche. Adiministrarea se face la recomandare medicala dupa un set de analize din care sa reiasa ca tu ai nevoie de asa ceva. Uite si un link util : https://www.medlife.ro/......ficii.html

| S8N a răspuns:

Cele cumpărate online nu fac nimic pozitiv.
Dacă mergi la doctor și este stabilit că ai o deficiență de testosteron, atunci într-adevăr vei primi pastile care îți aduc testosteronul la niveluri normale.
Excesul de testosteron nu îți aduce efecte pozitive, deci nu are rost să încerci.

| aXy99 a răspuns (pentru S8N):

"Excesul de testosteron nu îți aduce efecte pozitive, deci nu are rost să încerci."
Ba da, iti aduce multe efecte pozitive, dar vin la pachet cu si mai multe efecte negative.