| Derkes a întrebat:

Ce se întamplă dacă dormi ziua iar noaptea ești treaz?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vei putea deveni lunatic.

| mudokins78 a răspuns:

Se intampla, ca o sa vrei sa sugi sange!, si eu nu iti dau, sa fie clar mai vampirule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cresc aripi de liliac... Nu se intampla nimic in mod special, doar ca iti dereglezi orgasismul cu totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devi vampir. Logic ca nu se intampla nimic, cu exceptia faptului ca iti dereglezi fusul orar intern

| DovleacTurbat a răspuns:

Pentru inceput vei fi doar obosit, dar daca vrei sa faci din asta un obicei e posibil sa-ti pierzi si viata la un momendat.

| T2LS a răspuns:

Corpul uman este așa cum este, așa că nu prea ar trebui să vă faceți obiceiuri sănătoase și normale pentru voi care de fapt sunt nocive pentru organism. Dacă vrei să te distrugi singură în viitor, fă asta. Dar, atunci când vei vrea să ai parte de un somn adevărat, nu vei putea să o faci. Noaptea, fiind singurul timp când organismul își poate face ciclul somnului așa cum este necesar, lipsește din somnul tău. Noaptea, atunci când dormi, creierul tău încearcă să repare ce ai stricat tu ziua. Dacă dormi ziua și nu dormi noaptea, nu mai "repară" nimic. Pe moment, un an, doi, trei, patru, nu vei simți nimic și vei continua să fi așa sperând că totul este normal, dar în viitor vei vrea să te oprești din a face prostia asta.

| GL757W a răspuns:

Nimic, eu nu mai dorm noaptea de 15 ani laughing, decat foarte rar.

| PIPER23 a răspuns:

Te simti ca si cum ai trai in America, adica pe alt fus orar. Acest lucru se ca resimti prin oboseala.

| justanotheralien a răspuns:

Eu fac asta în fiecare vară și sunt ok.