| EnjoiProSkater a întrebat:

Ce se intampla daca fumez 6 jointuri pline?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa te trezesti la spital, daca te mai trezesti. Iti recomand sa nu fumezi niciuna. Sanatate si numai bine!

| jojo_2491 a răspuns:

Mai bine ai intreba un preot!

| EnjoiProSkater explică:

Dragonu crezi ca ie mare chestie sa fumezi un cui.

| EnjoiProSkater explică:

Si in primul` rand jojo eu nu ma duc la biserica

| Chaosmedia a răspuns:

Ramai si vei ramane un prost.asta se intampla
Numai bine

| Dragonu47 a răspuns:

Deci, in primul rand nu cred ca poti sa fumezi nici macar 1 cui de unul singur pentru ca te face praf, si u mai vrei as fie si plin de "maria"
dar daca prin absurd ai fuma 6 cuie probabil o sa lesini si te vei trezii la spital

| Ciocan_Daniel_2000 a răspuns:

Efectul va dura mai mult.
P.S.: nu mori de supradoza happy