| bogdan12321132231 a întrebat:

Salut, ce se intampla daca fumez un joint cu iarba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Amețești și te simți în al noula cer pentru o perioadă relativ scurtă. Evident crează dependență etnobotanicile și sunt destul de periculoase. Un lucru demn de apreciat și foarte bine este acela că s-a votat legea și adoptat pentru interzicirea etnobotanicelor!

| bogdan12321132231 explică (pentru Anonimuserr):

Eu vorbesc de iarba adevarata nu de etnobotanice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la "Beciul Domnesc"!