| user11080601008 a întrebat:

Ce se intampla daca iau 11 pastile de paracetamol?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Crăpi

| sierra1 a răspuns:

Dacă iei câte una la 6 ore, in cele aproape 3 zile, te faci bine!

| doctorandus a răspuns:

Suna Salvarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Platesti 11 pastile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că o să mori, dar o sa ai probleme și te vei ruga să mori și că ai eșuat. Sinuciderea cu supradoza nu e sigura și e foarte riscanta lăsând sechele toată viața în unele cazuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa faci hepatita fulminanta, sau vei rămâne cu sechele neuropsihice, renale toată viața.
Zi mie ce probleme ai dragule happy

| 1234568807 a răspuns:

Dupa trebuie sa o iei si pe a 12-a

| nukeyly a răspuns:

Te cam duci spre supradoza dar poti merge pe 111 le faci in blender supa crema si te incadrezi la un pahar, shot, nu cred ca o sa mai postezi cam aia se intampla.