Întrebare recomandată | Nicolita_Denis_1975 a întrebat:

Ce se intampla daca iti rupi o alunita, dar nu-ti curge sange si nici nu te doare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E bine sa-ti faci un control sa fii 100% sigur ca nu e vorba de vreun cancer de piele... Sunt foarte periculoase.

| Printesa10TM a răspuns:

Sunt periculoase, un control la medic e indicat.