| GigglesToDay a întrebat:

Curge sange daca ai rupt o alunita?

7 răspunsuri:
| LondoneseCat a răspuns:

In general nu, dar zona ramane sensibila pentru cateva zile.Ai grija cu alunitele caci unele pot fi cancerigene in momentul in care sunt rupte,"activeaza" boli de piele sau chestii de genul asta. te pup, ai grija de tine. funda?:*

| ღRoberToBluEღ a răspuns:

Depinde nu e bine sa rupi alunitele pot provoca caner [-x funda big grin?

| NakedLove a răspuns:

Posibil

| Ariana001 a răspuns:

Da,desigur,dar nu trebuie de rupt, e mai bine de ars cu "azot"

| Ionela78 a răspuns:

Da.curge sanga.dar nu este bine sa iti rupi alunitele.chiar daca te enerveaza nu le traia sau asa deoarece poti sa ai apoi cancer, sau cel putin asa am auzit.sau chiar daca nu faci nu este DELOC bine sa le tai! funda?

| denisa27 a răspuns:

Da...asa credtongue...eu am auzit ca daca rupi o alunita poti face cancer.dar poate nu-i advhappy:O

| Mâţa07 a răspuns:

Cred ca da