| Boss_Robert_1994 a întrebat:

Ce se intampla daca ti-ai spart capul sau pielea(scalpul) si nu te duci la spital?
Am un prieten care si la spart si nu s-a dus la spital.Pe el inca il mai doare capul decat cand sare sau face miscari bruste dar in schimb i s-a mau desumflat capul si i s-a oprit sangele ce sa faca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BornToBeLoved a răspuns:

Ar fi bine sa fie vazut de un medic! Mai bine sa fie sigur ca nu e nimic! Bafta

2 răspunsuri:
| Kinda a răspuns:

Du-te de urgenta la spital cu el, poate avea mari probleme, nu glumesc poate chiar murii.

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Sa nu se fi infectat, mai bine merge la un medic.