| traficanta a întrebat:

Ce se intampla dacaa.deci eu in timpul saptamanii mananc foarte dietetichappy iar cand ma duc la tara in weekend mananc ce vreau o. O. Credeti ca o sa ma ingras? Sau as putea totusi sa slabesc?straight face Ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O să-ți dai metabolismul peste cap și o să pui cu mare ușurință în greutate.
Învață să mănânci echilibrat nu prin alimente de șocare/deșocare: calorii puține/calorii multe.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| deeeeeebora a răspuns:

Daca te ingrasi depinde de la organism la organism. dar, sincer nu cred asta.cresterea in greutate se face atunci cand manaci mult si constant.eu slabesc cand ma duc in sat laughing ma misc mai mult, mananc mai putin(ps:nu-mi place mancarea). eu zic sa nu-ti faci griji pentru cateva grame pe care ti le poate face cadou tarawinking

| doctoru a răspuns:

Cel mai probabil da. dar o sa ti se faca si foarte rau. tu decizi