| Racusori123 a întrebat:

Ce se poate intampla daca inghiti amorsa(se da pe perete)? Foarte urgent?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca n-ai inghitit mult, nu ti se intampla nimic, daca ai inghit mai mult si ti s-a facut greata atunci vomita neaparat, bea apa multa dupa fiecare voma si vomita de 2-3 ori daca poti si esti ca nou! happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa mergi la medicn neaparat!
Daca ti se intampla sa ti se faca rau, mergi la medic.
Te pup!

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Ai inghitit Amorsa si inca esti in viata!?

| pisicuta123456789 a răspuns:

Buna! Esti macar in regula ce simntome ai ajut, zi!

| 7uPCR7 a răspuns:

Fugi repede la doctor nu intreba alti oameni!

| Ignorama a răspuns:

Run la doctor esti in pericol