| imyourdestiny2 a întrebat:

Ce sfaturi imi dati ca sa slabesc mai repede? Fac sala cu instructor de 1 luna, am 56 de kg si inaltimea de 165

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| veronica a răspuns:

Eu am 56 kg si inaltime 1, 68 si nu ma consider grasa dar daca tu asa te consideri iti recomand sa continui sala si sa mamanci fructe si salate si nu mai manca nimic seara. aaa si bea cel putin 8 pahare de apa pe zi

| Simon a răspuns:

Continui cu miscarea, reduci prajelile, painea, grasimile si dulciurile(le reduci nu renunti la ele), renunti la Junk Food, si incerci sa consumi multe legume, fructe si apa (nu sucuri, fie ca sunt acidulate sau nu). Nu incerca sa slabesti repede, nu este sanatos. Dar cu ce ti-am zis eu intr-o luna vei avea rezultate si te vei simti si bine. Toate bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In aceasta luna ai avut vreun rezultat? Daca da, ce exercitii ti-a recomandat instructorul?