| irinel171 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu cum pot sa slabesc dati-mi niste sfaturi sau ceva asta vara aveam 58=59 de kg iar acum 71 la inaltimea 1, 61 va rog nu-mi vine sa cred ce repede m-am ingrasat!

1 răspuns:
| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns:

Nu mai manca fast-food/mancare nesanatoasa/prajeli/grasimi.Bea cel putin 2 l de apa pe zi(crede-ma te ajuta, iti umple stomacul cu lichid si nu iti mai este asa foame) fa exercitiithinking a si am descoperit si eu o chestie noua se numeste thinspiration sau thinspo cauta si tu pe youtube clipuri cu thinspo ca sunt super tari si ai si acolo idei de slabit:X cum vrei