| alexandra205 a întrebat:

Ce sport va place sa practicati si de ce ati ales acel sport?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Pe la vârsta de 7 ani m-am apucat de karate până la 10 ani.
De la vârsta de 9 ani la 14 ani am făcut karting, câștigând și destul de multe competiții, condusul a fost viața mea, nfs pe bune nu ca cei din zilele noastre care se joacă pe calculator happy
De la 18 la 22 de ani am practicat box de performanță.
Acum la 24, mersul pe jos laughing

| NuMaContrazice a răspuns:

Somnul, e relaxant... Dar imi place si sa merg la sala si alergari, dar si ciclismul este foarte placut dupa mine.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Eu am practicat mai multe sporturi in copilarie si adolescenta- inot, tenis, patinaj artistic. Dar dintre toate cel mai mult mi-a placut si imi place si acum patinajul pentru ca este un sport ce exprima gratia, senualitatea, finetea.
Sper ca te-am ajutat!

| marcous a răspuns:

Polo si basket am practicat. Ambele foarte utile pentru sanatate (ca pe noi asta ne intereseaza, nu gratia senzualitatea si stilul)

| MirabelaOana111 a răspuns:

Imi place sa ma antrenez si sa fac atletism pentru ca e relaxant si super big grin