| fatacaciocolata a întrebat:

Ce spuneti despre pestele la conserva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cât timp e peste, nici nu mai contează cum e. Poate fi şi viu din partea mea. laughing Numai în sos de roşii să nu fie, că e cam greţos pentru gustul meu, că în rest...

Mmmm...ador peştele! E bun rău.

P.S. Ce poftă mi-ai făcut! Hai că merg să pap unu'. 'Neaţa!

| Dash a răspuns:

N-am mancat niciodata. Nu suport mirosul...

| Ramonaaaa a răspuns:

Mie una imi place.laughing

| DraGfirE a răspuns:

E foarte bun doar ala cu sos alalalt cu ulei e mai gretzos numai daca scoti pestele.winking funda

| Tsunade99 a răspuns:

Mie imi place, dar nu chiar toti.

| Graphee a răspuns:

- Eu cumpăr peşte de la pescărie şi îl gătesc. *este mai sănătos* Deşi nu pot să zic că nu îmi place şi peştele la conservă, este şi el o alternativă. Dar nu este la fel de sănătos, având în vedere că e conservat, ş.a.

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Suuuuuuuuuuuuuuuperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

| Shiver a răspuns:

Nu sunt asa bune
plus de asta sunt la conserva cine stie de cand sunt facute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer il aodr e bun si proaspat oh go on dar e bun si la conserva cand nu ai timp s ail cureti...e mai igienic! si e bun si nici scump:*:*

| loredanalorena a răspuns:

Depinde...cel mai bun este ton dar costa 15 lei

| ralucuttza a răspuns:

Este cel mai bun, mie una imi placewinking